Author: c***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so cute like a human hair
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 197.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 280 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2304016168460796 |
Author: c***g
Date:
Review: so cute like a human hair
Màu sắc: Nhiều màu
Author: n***7
Date:
Review: Easy to wear: and comfortable
Màu sắc: Nhiều màu
Author: d***e
Date:
Review: i love it much, so beautiful
Màu sắc: Nhiều màu
Author: 9***6
Date:
Review: Look 😘😘😘my sister will love it is very smooth
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm